Tatti Lashes Pre-Mapped Individuals Mega Volume Map
Op voorraad
Snelle bezorging
Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Persoonlijke ondersteuning
WhatsApp ons op 06 398 677 61
Shop nu, betaal later
Betaal achteraf via Klarna
Vertrouwd door duizenden klanten
9,6/10 op WebwinkelKeur
Gratis cadeau
Bij bestellingen vanaf €30,-
Gratis verzending
Bij bestellingen vanaf €60,- (NL)
Tatti Lashes Pre-Mapped Individuals Mega Volume Map is ontworpen voor het creëren van een opvallende wimperlook met intens volume. De voorgemodelleerde clusters zorgen in enkele seconden voor een dramatisch effect, met volle, gelaagde wimpers die direct in het oog springen.
De wimperclusters zijn voorgemodelleerd en voorgesneden in handige segmenten, direct klaar voor gebruik vanaf het tray. Ideaal voor een snelle en precieze toepassing zonder extra voorbereidingen.
- Pre-mapped en pre-cut clusters
- Lengtes: 10 mm, 12 mm en 14 mm
- Intens volume en lengte
- Geïnspireerd op de Russian lash look
- Herbruikbaar
- Inclusief wimperlijm
- Lengte: medium tot lang
Inhoud: 1 stuk
| MERKEN | Tatti Lashes |
|---|---|
| INDIVIDUALS TYPE | Cluster, Knot-free, Combo pack |
| INDIVIDUALS LENGTE | Medium, Long, 12mm, 14mm, 16mm |
| VOLUME | Full |
Op werkdagen voor 23:59 besteld? Dan heb je je bestelling de volgende dag in huis of kun je deze afhalen bij een DHL- of PostNL-locatie. De verzendkosten bedragen €3,49 voor brievenbuspost (zonder Track & Trace) en €4,95 voor pakketpost (mét Track & Trace).
Ja, je kunt bij LashAddict achteraf betalen via Klarna. Kies hiervoor tijdens het afrekenen de betaalmethode Klarna. Je ontvangt dan eerst je bestelling en betaalt pas achteraf via Klarna.
Als je bestelling als pakketpost is verzonden, kun je de status volgen via de track & trace code die je per e-mail hebt ontvangen. Heb je geen e-mail ontvangen? Controleer dan je spamfolder of neem contact op met onze klantenservice via info@lashaddict.nl.
Je kunt ons op verschillende manieren bereiken:
- Live Chat – Rechtsonder op je scherm, tijdens openingstijden
- WhatsApp – +31 (06) 398 677 61
- Facebook Messenger – @lashaddictnl
- E-mail – info@lashaddict.nl
- Contactformulier – Via de contactpagina
Openingstijden klantenservice:
Maandag t/m vrijdag: 9:00 – 17:30
Zaterdag & zondag: gesloten
We doen ons best om je zo snel mogelijk te helpen!
Recent bekeken